درباره ما

درباره ما

لند آف ایکیا، برترین فروشگاه اینترنتی  محصولات ایکیا، در سال 1397 آغاز   به کار کرد. این فروشگاه ابتدا در اینستاگرام  با نام landofikea شروع به  فعالیت کرد و در اسفند 1399 وب سایت خود را با نام landofika راه اندازی  کرد. فعالیت این فروشگاه  متمرکز بر وارادات و فروش محصولات برند سوئدی  ایکیا (IKEA) است. این برند  مشهور، با سابقه بیش از 70 سال تولید انواع محصولات خانگی، اکنون سازنده  بیش از 12 هزار کالای مصرفی خانگی است و با در اختیار داشتن فروشگاه های  بزرگ در بیش از 40 کشور دنیا، یکی از با ارزش ترین برندهای جهان به حساب می  آید. با توجه به عدم اعطای نمایندگی رسمی این برند به کشور ایران، فروشگاه  زردان در تلاش است با واردات و فروش بسیاری از اقلام مهم و همچنین پذیرش  سفارش کالاهای ناموجود در فروشگاه، جایگزین مناسبی برای فروشگاه های اصلی  برند ایکیا در کشور عزیزمان باشد.

اهداف ما

  • هدف گذاری مجموعه ایجاد یک برند معتبر تامین کالای خانگی و حذف واسطه گری
  • جذب مخاطبان حرفه ای و فروش در مقیاس بالا
  • ارائه شیوه های نوین خدمات دهی به  مشتریان مجموعه و ارسال کالا به تمامی سطح شهر و حوزه استان و کشور و در  مقیاس بین المللی (حوزه کشور های هدف)
  • رویکرد مدیریت مجموعه در ابتدای تاسیس  حضور طیف گسترده ای از برندها و تضمین کالای اصل است و در ادامه حمایت از  کالای با کیفیت